SMP36040.06

Swiss Military SMP36040.06

ЦЕНА: 12.790 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SMP36040.06

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Кремаста, Сребрена

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Ткаенина

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Дата, Часови минути и секунди

СТАКЛО

Минерално стакло