SMP36040.16

Swiss Military SMP36040.16

ЦЕНА: 12.790 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SMP36040.16

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Кафеава, Бела, Сребрена

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Кожа

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Ден и Дата, Часови минути и секунди

СТАКЛО

Минерално стакло