SMS34072.07

Swiss Military SMS34072.07

ЦЕНА: 27.290 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Swiss Military

МОДЕЛ

SMS34072.07

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Сива, Црна

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Силикон

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум

СТАКЛО

Минерално стакло