-50% на CASIO до крајот на 2013-та!

Да, да, добро прочитавте, не Ве лажат очите! И оваа година нашиот Дедо Мраз подготви изненадување за сите вас. Од 20.12.2013 па се до крајот на оваа година (31.12.2013) сите модели на CASIO часовниците се на -50% попуст. Сега ви е јасно дека совршениот подарок за вашите блиски се крие во нашите продажни салони во […]

повеќе →

Трето место за најдобар трговски објект

Во периодот на ноември Град Скопје во соработка со Агенцијата „SWOT Research”, по седми пат го спроведе истражувањето за најдобри трговски објекти за 2013 година, реализирано во рамки на проектот Месец на Трговијата. Истражувањето се спроведува по пат на т.н. mystery shopping, односно преку директна посета на независни и објективни тајни купувачи кои го истражуваат […]

повеќе →

Во Capitol Mall, oтворен 5тиот продажен салон на B-Watch

Чест и задоволство ни е да ве поканиме да го посетите нашиот нов продажен салон во населба Аеродром во новоотворениот Capitol Mall. Богата програма од нашите брендови и специјални понуди за сите вас! Искористете ја промоцијата да си купите 2 часовници и да добиете -50% попуст на вториот. Уште поблиску до вас, B-Watch останува прв […]

повеќе →

Неодолива есенска понуда!

Оваа есен, топ понуда на нашето „мени“  – Купете 2 часовници и добијте -50% на вториот! Посетете ги нашите продажни салони во Скопје и во Штип, одберете си 2 часовници и направете супер зделка. Попустот од 50% важи за часовникот со пониска цена. Ве очекуваме!

повеќе →

Пристигна Calypso – бренд за урбани и динамични луѓе!

Забавни бои, оригинален и живописен дизајн инспириран од урбаната уметност и материјали кои се комбинација од квалитет и практичност – ова се главните карактеритики на Calypso. Брендот е дел од Festina Group и е наменет за млади луѓе кои ги сакаат трендовите. Колекцијата опфаќа женски и машки модели, а достапната цена дозволува да го менувате […]

повеќе →