ОBAKU V158LEVWMV

ЦЕНА: 10.790 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V158LEVWMV

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Женски, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Бела, Златна

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

ГАРАНЦИЈА

2 год