ОBAKU V211LXVIRX

ЦЕНА: 6.290 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V211LXVIRX

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Женски, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

БОЈА

Бела, Златна

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

ГАРАНЦИЈА

2 год