ОBAKU V219LXCHMC

ЦЕНА: 7.790 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ОBAKU

МОДЕЛ

V219LXCHMC

КАТЕГОРИЈА

Елегантни, Женски, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

БОЈА

Бела, Сребрена

ФУНКЦИИ

Часови и минути

ГАРАНЦИЈА

2 год