Попуст!

CASIO LTP-E315L-7A1

ЦЕНА: 7.890 ден. 4.740 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

CASIO

МОДЕЛ

LTP-E315L-7A1

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Минерално

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

БАТЕРИЈА

3 години

БОЈА

Бела, Сребрена, Розова

CASIO

CASIO е водечки бренд на кварцни и дигитални часовници и е пионер во индустријата дури од 1946.
CASIO часовниците се специфично дизајнирани од класични, до спортски за да бидат функционални и идеални за модерниот стил на живот како и за вљубените во авантури.
Часовниците не само што го мерат времето, туку и нудат информации кои го олеснуваат секојдневниот живот.