CITIZEN CA4444-82L

ЦЕНА: 30.190 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

    Овој производ можете да го купите во:

Дополнителни информации

БРЕНД

CITIZEN

МОДЕЛ

CA4444-82L

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена, Црна, Сина

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM