CITIZEN EL3040-80A

ЦЕНА: 7.890 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

CITIZEN

МОДЕЛ

EL3040-80A

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM