CITIZEN EU6073-53A

ЦЕНА: 7.890 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

CITIZEN

МОДЕЛ

EU6073-53A

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Златна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM