Попуст!

COVER Co198.01

ЦЕНА: 14.490 ден. 8.700 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

COVER

МОДЕЛ

Co198.01

КАТЕГОРИЈА

Женски, Класични, Модерни

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Циркони, Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

БОЈА

Корална, Сребрена

ГАРАНЦИЈА

2 год

ФУНКЦИИ

Часови и минути

СТАКЛО

Сафирно стакло