Daniel Klein DK.1.12263-1

ЦЕНА: 2.790 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK.1.12263-1

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Бела, Сребрена

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

СТАКЛО

Минерално стакло