Daniel Klein DK.1.12277-10

ЦЕНА: 2.490 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK.1.12277-10

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Кремаста, Бела

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

СТАКЛО

Минерално стакло