Daniel Klein DK.1.12308-4

ЦЕНА: 3.390 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK.1.12308-4

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Кафеава, Златна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

СТАКЛО

Минерално стакло