Daniel Klein DK.1.12343-6

ЦЕНА: 2.490 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK.1.12343-6

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена, Сива

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

СТАКЛО

Минерално стакло