Daniel Klein DK.1.12371-2

ЦЕНА: 2.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK.1.12371-2

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Кафеава, Бела, Златна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

СТАКЛО

Минерално стакло