Попуст!

Daniel Klein DK11392-1

ЦЕНА: 4.790 ден. 1.920 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK11392-1

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Бела, Златна, Сина

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

СТАКЛО

Минерално стакло