Попуст!

Daniel Klein DK12071-5

ЦЕНА: 3.990 ден. 2.000 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK12071-5

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Златна, Сина

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

СТАКЛО

Минерално стакло