Попуст!

Daniel Klein DK12086-2

ЦЕНА: 4.490 ден. 2.250 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK12086-2

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сива, Златна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

СТАКЛО

Минерално стакло