Попуст!

Daniel Klein DK12101-3

ЦЕНА: 8.290 ден. 4.150 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK12101-3

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Бела, Златна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

СТАКЛО

Минерално стакло