Попуст!

Daniel Klein DK12183-2

ЦЕНА: 4.390 ден. 2.640 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK12183-2

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Златна

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови, минути и секунди

СТАКЛО

Минерално стакло