Попуст!

Daniel Klein DK12191-3

ЦЕНА: 2.590 ден. 1.560 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK12191-3

КАТЕГОРИЈА

Женски, Луксузни, Модерни

БОЈА

Кафеава, Сребрена

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди

СТАКЛО

Минерално стакло