Попуст!

Daniel Klein DK12230-1

ЦЕНА: 5.090 ден. 3.060 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Daniel Klein

МОДЕЛ

DK12230-1

КАТЕГОРИЈА

Машки, Луксузни, Модерни

БОЈА

Сребрена

ГАРАНЦИЈА

2 год

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум