Попуст!

ELIXA E062-L189

ЦЕНА: 19.590 ден. 11.760 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ELIXA

МОДЕЛ

E062-L189

БОЈА

Бела, Златна