Попуст!

ELIXA E069-L235

ЦЕНА: 7.390 ден. 4.440 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ELIXA

МОДЕЛ

E069-L235

БОЈА

Сребрена, Зелена