Попуст!

ELIXA E117-L477

ЦЕНА: 11.890 ден. 7.140 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ELIXA

МОДЕЛ

E117-L477

БОЈА

Златна, Сина