Попуст!

ELIXA E127-L600

ЦЕНА: 8.190 ден. 4.920 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ELIXA

МОДЕЛ

E127-L600

БОЈА

Бела, Сребрена