Попуст!

ELIXA E127-L603

ЦЕНА: 10.690 ден. 6.420 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ELIXA

МОДЕЛ

E127-L603

БОЈА

Златна, Розова