Попуст!

ELIXA E128-L532

ЦЕНА: 10.790 ден. 6.480 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ELIXA

МОДЕЛ

E128-L532

БОЈА

Сребрена, Црна