Попуст!

ELIXA E128-L534

ЦЕНА: 11.490 ден. 6.900 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ELIXA

МОДЕЛ

E128-L534

БОЈА

Кремаста, Златна