Попуст!

ELIXA E128-L536

ЦЕНА: 11.490 ден. 6.900 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ELIXA

МОДЕЛ

E128-L536

БОЈА

Кафеава, Златна