Попуст!

ELIXA E137-L596

ЦЕНА: 5.990 ден. 3.600 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

    Овој производ можете да го купите во:

Дополнителни информации

БРЕНД

ELIXA

МОДЕЛ

E137-L596

БОЈА

Сребрена, Сива