Попуст!

ELIXA E139-L610

ЦЕНА: 10.690 ден. 6.420 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ELIXA

МОДЕЛ

E139-L610

БОЈА

Сребрена