Попуст!

ELIXA E139-L611

ЦЕНА: 11.390 ден. 6.840 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

ELIXA

МОДЕЛ

E139-L611

БОЈА

Златна