HARIBO 16/406422600003

ЦЕНА: 2.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Haribo

МОДЕЛ

16-406422600003

ГАРАНЦИЈА

2 год

СТАКЛО

Минерално

ФУНКЦИИ

Часови, минути и секунди

БАТЕРИЈА

3 години

БОЈА

Портокалова, Бела, Сребрена, Црвена, Жолта

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

Haribo

Колоритните Харибо детски часовници имаат модерен и креативен дизајн одлично прифатен од децата низ целиот свет.
Едноставните бројки и ознаките на секундарникот ги прават прифатливи за користење уште од најмала возраст.
Одберете комбинација со гумено каивче со 3D додатоци – гумено мече, овошки или златни мечиња во спортско издание.
Омилените гумени бонбони се само причина плус за приврзаност на децата со брендот на Харибо часовниците.