LOTUS 18516-8

ЦЕНА: 6.590 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

LOTUS

МОДЕЛ

18516-8

ГАРАНЦИЈА

2 год

КАТЕГОРИЈА

Женски, Класични, Модерни

СТАКЛО

Минерално

БОЈА

Сребрена, Сива

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

ФУНКЦИИ

Часови и минути

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM