Попуст!

LOTUS 18701-3

ЦЕНА: 6.990 ден. 4.900 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

LOTUS

МОДЕЛ

18701-3

ГАРАНЦИЈА

2 год

КАТЕГОРИЈА

Женски, Класични, Модерни

СТАКЛО

Минерално

БОЈА

Виолетова, Сребрена

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум

ВОДООТПОРНОСТ

5 ATM