Lotus Style LS1839-2-1

ЦЕНА: 2.590 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

Lotus Style

МОДЕЛ

LS1839-2-1

БОЈА

Сребрена, Црна

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Кожа, Челик,

Lotus

Lotus Style e успешна креација на динамичниот бренд LOTUS во светот на накитот.
Поголемиот дел од производите се изработени од хируршки (медицински) челик во целост или во комбинација со кожни или силиконски и пластични делови.
Најновиот тренд од LOTUS се прстените од нерѓосувачки челик.