POLO JW3007BR

ЦЕНА: 3.090 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

    Овој производ можете да го купите во:

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

JW3007BR

БОЈА

Сребрена

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Челик