POLO JW3098BR

ЦЕНА: 5.590 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

JW3098BR

БОЈА

Сребрена

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Челик