POLO SANTA BARBARA SB.1.10017-2

ЦЕНА: 4.190 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

POLO SANTA BARBARA

МОДЕЛ

SB.1.10017-2

КАТЕГОРИЈА

Женски, Класични, Модерни

БОЈА

Сребрена, Златна

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови и минути