POLO SANTA BARBARA SB.1.10069-1

ЦЕНА: 6.290 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

POLO SANTA BARBARA

МОДЕЛ

SB.1.10069-1

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Сребрена, Црна

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум