POLO SANTA BARBARA SB.1.10081-3

ЦЕНА: 5.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

POLO SANTA BARBARA

МОДЕЛ

SB.1.10081-3

КАТЕГОРИЈА

Машки, Класични, Модерни

БОЈА

Кафеава, Сребрена, Златна

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути секунди и датум