POLO SANTA BARBARA SB.16.1003.1

ЦЕНА: 5.490 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

POLO SANTA BARBARA

МОДЕЛ

SB.16.1003.1

КАТЕГОРИЈА

Женски, Класични, Модерни

БОЈА

Сива, Златна

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Челик

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови и минути