POLO USP5691RD

ЦЕНА: 5.390 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USP5691RD

КАТЕГОРИЈА

Женски, Класични, Модерни

БОЈА

Бела, Сребрена, Црвена

МАТЕРИЈАЛ НА РЕМЧЕ

Кожа

МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕ

Челик

ВОДООТПОРНОСТ

3 ATM

ФУНКЦИИ

Часови минути и секунди