POLO USPJ150BR

ЦЕНА: 3.490 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USPJ150BR

БОЈА

Сребрена

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Челик