POLO USPJ272NK

ЦЕНА: 2.890 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USPJ272NK

БОЈА

Сребрена

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Челик