POLO USPJ278NK

ЦЕНА: 1.990 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USPJ278NK

БОЈА

Златна

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Челик