POLO USPJ279NK

ЦЕНА: 2.390 ден.* Цената е со вклучен ДДВ

Дополнителни информации

БРЕНД

U.S. POLO ASSN.

МОДЕЛ

USPJ279NK

БОЈА

Златна

МАТЕРИЈАЛ НА НАКИТ

Челик